Rádi bychom na tuto stránku umístili všechnu tu pozitivní energii (zábavu, úsměvy a radost), kterou jsme ze sebe vydali a zároveň obdrželi zpět od našeho publika. Byla by to ta nejlepší reference. Bohužel se tyto abstraktní „jevy“ dají jen těžko uchopit a umístit na tuto webovou stránku.

Proto níže alespoň uvádíme několik úryvků z mailů, které jsme po odehraných akcích obdrželi:

Dlouho jsme vybírali kapelu pro naši česko-holnadskou svatbu. Nakonec jsme zvolili POHODU. Díky Zdeňkovi a jeho týmu jsme měli skvělou svatební party se širokou škálou perfektní hudby. Musím zdůraznit, že POHODA jsou opravdoví profesionálové s kvalitní výbavou a skvělým hudebním nadáním. Přirozená atmosféra, kterou naší akci svatbě dodali byla neocenitelná. Takže ještě jednou díky! Ostatním doporučujeme!
Michal Půža, Holandsko

Dobrý den, chtěli bychom Vám i Vaší kapele moc poděkovat za skvělou hudbu po celý večer našeho maturitního plesu, všichni se moc bavili, děkujeme za spolupráci. Moc si toho vážíme.
S pozdravem, Denisa, Rychnov n/K

Chtěli bychom Vám moc poděkovat za tu nejbáječnější hudbu na naší svatbě. Neskutečně jsme si to užili, nejen díky tomu, že jste hráli písničky, na které jsme mohli tančit společenské tance, ale i díky skvělému výběru písniček pro ostatní svatební hosty. Tím jste přilákali na parket všechny svatebčany a mohli jsme s nimi trsat. Všichni se nás ptali, odkud jste, že se jim Vaše hraní velice líbí. Jsme moc rádi, že jsme si vybrali právě Vás na náš velký den. Oceňuji Váš přístup při organizačních změnách z naší strany, skvělou domluvu a vynikající kvalitu hudby.
S pozdravem Eliška a Kuba

Rádi tancujeme a tak poměrně často jezdíme na různé teneční večery a plesy. Vaše kapela patří rozhodně k tomu nejlepšímu co jsme za celou tu dobu slyšeli. Výborný výběr repertoáru, krásně zpíváte, prostě to mělo říz. Ještě jednou děkujeme za velice příjemný večer.  Jen tak dál.
manželé Kuncovi, Praha

S velikym spožděním bychom Vám ještě jednou chtěli moc moc poděkovat, že jste nám hráli na naší svatbě. Byli jste vážně úžasní, hned při první písničce, jak jste to rozbalili, tak jsem si řekla vááu a opravdu mi,, spadla čelist“. Všichni hosté Vás moc chválili a mě hřálo že jste byli vážně ten nejlepší tip který nám hrál a dělal i super společnost. Takže ještě jednou..DĚKUJEME!! A už teď Vás všude doporučujeme a přejeme spoustu dalších spokojených posluchačú :-)
S pozdravem manželé Škodovi

… maturitní ples byl boží, díky za super hudbu.
všechny holky ze 4.A  🙂

Před svatbou jsme vybírali kapelu, a protože jsme nedostali žádná doporučení od známých, prostě jsme hledali na internetu kapely v okolí. Díky zvukovým ukázkám a repertoáru, byla kapela Pohoda jasnou volbou. Díky této kapele byla naše svatba opravdu nezapomenutelná. Dokáží se skvěle přizpůsobit „publiku“, vědí, co je na místě, nikdo jsme se nemusel o nic starat. Repertoár byl prostě dokonalý, hráli pouze známé písničky, které má rád každý, včetně zahraničních. S manželem jsme byli nadmíru spokojení a během večera si muzikanty pochvalovalo velké množství svatebčanů. Chceme celému Triu s úžasnou zpěvačkou moc poděkovat.
S pozdravem, Vaníčkovi, Nový Bydžov

Když jsem navštívila Vaše www živá hudba POHODA a poslechla si ukázky tak jsem si řekla, že jste ta správná kapela na svatbu, kterou jsem připravovala. Nemýlila jsem se. Jsem opravdu nadšená, skvělá hudba, všichni se bavili a náše svatba se velkou měrou i Vaší zásluhou povedla na jedničku. Moc Vám všem děkuji a pokud bude někdo z mého okolí hledat kapelu určitě Vás doporučím.
Mějte se krásně, Veronika, Hradec Králové

… hrajete moc hezky. TOP pro mě byl saxofon, hlavně ten Silver Moon a Bilitis.
S přátelským pozdravem Steiner Vilda, Petříkovice

Nedá mi to, abych ještě jednou nepoděkoval za skvělý výkon. Opravdu jsme si to užili. Výborě zvolený poměr nových i starších hitů, bavili se jak mladí tak i ti starší. Vůbec jsem nečekal, že všichni vydrží tak dlouho. Rodinná oslava byla díky vám skvělá. Příští rok s námi opět počítejte, termín vám ještě upřesním.
Jiří Novotný, Kolín

———————————————————————————————————————————————————–

Dále uvádíme několik míst, kde jste nás mohli v poslední době slyšet a vidět. Jednalo se jak o uzavřené akce – svatby, rodinné oslavy, firemní večírky, narozeninové párty, tak i veřejné produkce – plesy, zábavy, posvícení, dožínky, firemní akce, maturitní plesy aj.

Aldis – Hradec Králové
Ideon – Pardubice
UFFO – Trutnov
Městské divadlo Beránek – Náchod
MOOD HK – Hradec Králové
Hotel reStart – Jičín
Společenské centrum – Rychnov nad Kněžnou
Hotel Golf Resort Kunětická Hora – Dříteč
Nové Adalbertinum – Hradec Králové
Restaurace Grande Patria – Jaroměř
Penzion Za vodou – Dvůr Králové nad Labem
Zámecká restaurace – Náchod
Šrámkův Statek – Hradec Králové

Restaurace U Krupičků – Pardubice
Čapkův sál – Hronov
KD Střelnice – Broumov
Sokolovna – Chlumec nad Cidlinou

Tetřeví Boudy – Černý Důl
Hotel Vyhlídka – Náchod

Hotel Rajská zahrada – Nové Město nad Metují
Ranč Na Valech – Trutnov

Penzion U sv. Jana – Hradec Králové
Motel Roubenka – Týniště nad Orlicí
Sokolovna – Červený Kostelec
Ježkův statek – Nová Paka
Hotel Staré Časy – Pardubice
Penzion Jangelec – Vysoké Mýto
Restaurace pivovaru – Dobruška
Hotel Luční Dům – Jánské Lázně

Zámek – Častolovice
Penzion Prajzko – Hronov
Zábavní centrum Zálabí – Dvůr Králové nad Labem
Pelclovo divadlo – Rychnov nad Kněžnou
Sokolovna – Vamberk

Kemp Dolce – Trutnov
Hotel Bonato – Náchod
Sokolovna – Česká Skalice
KD Dubina – Pardubice
Sokolovna – České Meziříčí
Chata Horalka – Sněžné v Orlických horách
Lovecká chalupa – Nechanice
Restaurace U Cejnarů – Předměřice nad Labem

Villa Barbora – Hořičky
Bouda Máma – Pec pod Sněžkou
Hotel Arnika – Špindlerův Mlýn
Penzion Černý kůň – Hradec Králové
Zámek – Chlumec nad Cidlinou
Hotel Holub – Opočno
Hotel Holzbecher – Zlíč
Restaurace Pod kaštany – lázně – Velichovky
Národní dům – Hostinné
Hotel Golfi – Poděbrady
Restaurace Beseda – Jaroměř
Adalbertinum – Hradec Králové
Sezemický dům – Sezemice
Restaurace Černý kůň – Třebechovice pod Orebem
Penzion Radvanice – Radvanice

Naše hudba zněla jak v interierech a na sálech, tak i na venkovních pódiích. Naše působnost: Východočeský kraj – Královéhradecký a Pardubický kraj, neboli Východní Čechy.